Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.      Vzduchová pistole:

1.1. mezinárodní pravidla ISSF, vzdálenost 10 m, odpor spouště 500 g, standard 40 výstřelů

muži:          Filipovský Jiří               1970   08. 04. 2007  OSL finále         Bílina               374

senioři:       Filipovský Jiří               1946   11. 02. 1996  VIII. kolo OSL Bílina               350

                  Budil Milan                  1948   11. 02. 1996  VIII. kolo OSL Bílina               350

ženy:          Kundertová Naďa       1964   20. 02. 1999  Cena Bořně       Bílina               358

st. dorost  

dívky    Kroftová Katka           1979   25. 02. 1996  IX. kolo OSL    Bílina               328

      hoši      Kočí Jan                      1989    17. 03. 2006  Cena Bořně       Bílina               353

1.2. mezinárodní pravidla UIT, vzdálenost 10 m, odpor spouště 500 g, standard 60 výstřelů

muži:          Filipovský Jiří               1970    29. 12. 2001  Českolip. Vzd.  Děčín               565

senioři:       Filipovský Jiří               1946    26. 12. 1999  Silvestr. cena     Bílina               541

2.      Sportovní pistole

2.1. národní pravidla, terč 50 x 20, vzdálenost 25 m, spoušť 1000 g, standard 5 + 20

muži:          Kundert Zdeněk          1973    12. 04. 1998  klubový přebor  Bílina               179

senioři:       Filipovský Jiří               1946    13. 04. 1996  klubový přebor  Bílina               183

junioři:        Klouček Vladimír         1978    28. 10. 1995  akadem. přebor Bílina               170

st. dorost:   Koman Pavel               1979    12. 04. 1998  klubový přebor  Bílina               184

veteráni:     Koula Vlastimil 1929    13. 04. 1996  klubový přebor  Bílina               169

ženy:          Nečesaná Naďa          1964    13. 04. 1996  klubový přebor  Bílina               172

st. dorost:   Koulová Daniela          1979    12. 04. 1998  klubový přebor  Bílina               184

2.2. národní pravidla, terč 50 x 20, vzdálenost 25 m, spoušť 1000 g, standard 5 + 30

muži:          Klouček Vladimír         1978    11. 03. 2000  Bílin. mířená       Bílina               282

senioři:       Budil Milan                  1948    09. 03. 2002  Bílin. SSS02      Bílina               275

junioři:        Klouček Vladimír         1978    06. 09. 1997  okresní přebor   Bílina               275

ženy:          Marešová Stanislava    1975    17. 06. 2001  Pohár starosty   Bilgoraj            275

st. dorost:   Koulová Daniela          1979    06. 09. 1997  okresní přebor   Bílina               255

st. dorost:   Koman Pavel               1979    06. 09. 1997  okresní přebor   Bílina               251

veteráni      Liška Josef                  1942    09. 03. 2002  I.kolo BSS        Bílina               270

2.3. národní pravidla, terč 50 x 20, otočný 50 OH, vzdálenost 25 m, spoušť 1000 g, st. 15+15

muži:          Koman Pavel               1979    16. 03. 2002  Bílin. SSS 02     Bílina               281

senioři:       Filipovský Jiří               1946    16. 03. 1996  Bílin. sportka     Bílina               267

junioři:        Klouček Vladimír         1978    16. 03. 1996  Bílin. sportka     Bílina               238

st. dorost:   Kroftová Kateřina        1979    16. 03. 1996  Bílin. sportka     Bílina               235

ženy:          Marešová Stáňa           1975    16. 03. 2002  Bílin. SSS 02     Bílina               274

senioři:       Budil Milan                  1948    16. 03. 2002  Bílin. SSS 02     Bílina               267

2.4. mezinárodní pravidla ISSF, terč 50 x 20, vzdálenost 25 m, spoušť 1000 g, stand. 30 + 30

muži:          Zábranský Milan          1975    12. 05. 2001  I. kolo „Kruli“    Žatec               554

senioři:       Filipovský Jiří               1946    07. 06. 1998  III. kolo OSL    Bílina               544

junioři:        Klouček Vladimír         1978    25. 04. 1998  I. kolo „Kruli“    K. Vary           550

dorost:       Koman Pavel               1979    04. 10. 1997  okresní přebor   Bílina               501

ženy:          Marešová Stanislava    1975    13. 05. 2000  I. kolo „Kruli“    Žatec               556

veteránky:  Koulová L.                  1933    23. 09. 1995  okresní přebor   Bílina               496

st. dorost   Koulová Daniela          1979    07. 06. 1998  III. kolo OSL    Bílina               504

3.      Standardní pistole

3.1. mezinárodní pravidla ISSF, terč 50 x 20, vzdálenost 25 m, spoušť 1000 g,  20 + 20 + 20

muži:          Koman Pavel               1979    24. 06. 2001  OSL III. kolo    Bílina               542

senioři:       Filipovský Jiří               1946    21. 03. 1998  OSL I. kolo       Bílina               512

veteráni:     Koula Vlastimil 1929    14. 10. 1995  okresní přebor   Bílina               430

dorost:       Koman Pavel               1979    01. 06. 1997  OSL III. kolo    Bílina               419

dorost:       Koulová Daniela          1979    04. 05. 1997  OSL II. kolo     Teplice 472

4.      Libovolná pistole

4.1. mezinárodní pravidla UIT, terč 50 x 20, vzdálenost 50 m, standard 60 výstřelů

muži:          Filipovský Jiří   1970    23. 09. 2006  Ms ČR              Brno                535

  + finále 628,4

junioři:        Klouček Vladimír         1978    28. 09. 1997  střel. festival       Boletice           437

senioři:       Spěváček Petr             1948    15. 05. 1999  Velká cena        Žatec               518

5.      Velkorážná standardní pistole

5.1. národní disciplína, terč 50 x 20, vzdálenost 25 m, spoušť 1360 g, standard 5 + 15

muži:          Koula Vlastimil 1954    08. 05. 1996  klubový přebor  Bílina               134

senioři:       Budil Milan                  1948    23. 06. 1996  mezikl. utkání     Bílina               131

veteráni:     Koula Vlastimil 1929    08. 05. 1996  klubový přebor  Bílina               127

ženy:          Nečesaná Naďa          1964    08. 05. 1996  klubový přebor  Bílina               125

dorost:       Kroftová Kateřina        1979    08. 05. 1996  klubový přebor  Bílina               113

5.2. národní disciplína, terč 50 x 20, vzdálenost 25 m, spoušť 1360 g, standard 5 + 30

muži:          Koman Pavel               1979    09. 09. 2001  pohár starosty    Bílina               278

veteráni:     Choutka Přemysl         1942    13. 09. 1997  pohár VHS        Bílina               271

senioři:       Filipovský Jiří               1946    09. 09. 2000  pohár VHS        Bílina               280

junioři:        Klouček Vladimír         1978    14. 09. 1996  pohár starosty    Bílina               252

ženy:          Kundertová Naďa       1964    09. 09. 2000  pohár VHS        Bílina               258

st. dorost:   Kočí Jan                      1989    03. 06. 2007  pohár starosty    Bilgoraj            262

st. dorost:   Kroftová Kateřina        1979    06. 09. 1998  pohár VHS        Bílina               238

5.3. národní disciplína, terč 50 x 20, otoč 50 OH, vzdálenost 25 m, spoušť 1360 g, st. 15 + 15

muži:          Koman Pavel               1979    27. 05. 2001  OSL II. kolo     Bílina               273

senioři:       Filipovský Jiří               1946    16. 09. 2000  OSL IV. kolo    Bílina               272

st. dorost:   Koman Pavel               1979    26. 04. 1998  okresní přebor   Bílina               227

dorost:       Koulová Daniela          1979    28. 09. 1997  okresní přebor   Bílina               209

ženy:          Nečesaná Naďa          1964    29. 09. 1996 okresní přebor    Bílina               265

5.4. klubová disciplína, „KVZ“, terč 135 P, vzdálenost 25 m, spoušť 1360 g, standard 5 + 20

muži:          Budil Milan      .           1948    30. 04. 2005  I. kolo sponz.    Bílina               198

senioři:       Filipovský Jiří               1946    08. 05. 1998  II. kolo SSSH   Bílina               196

junioři:        Koman Pavel               1978    01. 09. 1999  V. kolo SSSH   Bílina               193

ženy:          Koulová Daniela          1979    03. 09. 2000  IV. kolo sponz.  Bílina               192

st. dorost:   Stejskal Jan                 1980    28. 03. 1998  I. kolo SSSH     Bílina               190

                  Koman Pavel               1979    08. 05. 1998  II. kolo SSSH   Bílina               190

dorost:       Kroftová Katka           1979    30. 03. 1996  I. kolo sponz.    Bílina               190

6.      Perkusní zbraně

6.1. perkusní puška civilní, MLAIC disciplína Vetterli, terč 50 x 20, vzdálenost 25 m, stand. 13 ran

muži:          Kretschman Fr.            1959    23. 04. 2000  I. kolo RSL       Most                87

senioři:       Goltsch J.                    1948    08. 09. 1996  okresní přebor   Bílina               82

6.2. perkusní pistole civilní, MLAIC disciplína Kuchenreuter, terč 50 x 20, vzdálenost 25 m, stand. 13 ran

muži:          Semerák Vítězslav       1959    01. 05. 2005  KSL, kr. přeb.  Čepirohy          95

senioři:       Filipovský Jiří               1946    08. 09. 1996  okresní přebor   Bílina               90

ženy:          Nečesaná Naďa          1964    08. 09. 1996  okresní přebor   Bílina               79

dorost:       Koman Pavel               1979    24. 05. 1997  VC ostrostřel.    Bílina               72

6.3. perkusní revolver, MLAIC disciplína Mariette, terč 50 x 20, vzdálenost 25 m, standard 13 ran

muži:          Novotný Miroslav        1956    18. 09. 1999 VC Žatec           Žatec               94

senioři:       Filipovský Jiří               1946    25. 09. 1998 VIII. kolo RSL   Bílina               94

junioři:        Klouček Vladimír         1978    25. 05. 1996  klubový přebor  Bílina               90

7.      Velkorážní puška

7.1. velkorážní puška standard, národní disciplína, mizivé terče do vzdálenosti 300 m

muži:          Rendl Jiří                     1963    26. 08. 2006  Ms ČR              Maxičky          480

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA